Chronické a akutní problémy

Čínská medicína je účinná jak v případech chronických obtíží, tak v případech akutních problémů.

Nejčastěji se v současné době setkávám s případy oslabené imunity (u dětí i dospělých) a časté nemocnosti a psychickými obtížemi. Nebo gynekologickými problémy – bolestivá menstruace, nepravidelný cyklus nebo obtíže s otěhotněním.

Dále jsou to pak nejrůznější autoimunitní problémy typu alergie, ekzémy. A samozřejmě také pohybové bolesti. Nebo akutní nachlazení a virózy, které se také překlápějí do chronických stavů bolesti dutin, únavy.

Ojedinělé nejsou ani nejrůznější stavy nepohody na úrovni psychiky – od nespavosti po stavy depresí, úzkostí a úzkostných atak. 

 

Bolesti

Opakující se bolesti hlavy – migrény, bolesti drobných i velkých kloubů, bolesti pohybového aparátu. Silné menstruační bolesti a endometrióza

Akutně zablokovaná záda a bolesti.

Nemocnost

Opakované infekce a virozy u dětí i dospělých. Časté nachlazení, rýmy, bolesti v krku a angíny.

Začátek chřipek, viroz. Příprava těla na očkování a pomoc při eliminaci jeho nežádoucích účinků.

Únava

Dlouhodobé stavy fyzické ale i mentální únavy a vyčerpání. Všeobecná nevýkonnost. Stavy a komplikace po prodělané borelióze.

Trávení

Bolesti v oblasti žaludku, nadýmání, zácpa nebo průjem a dráždivý tračník. Nechutenství a problém s trávením stravy. 

Akutní stavy průjmu.

Urologie

Opakované záněty močového měchýře, urgence na močení, bolest, pálení a řezání. Problémy s prostatou. Očista močových cest od bakterií.

Gynekologie

Opakované záněty a výtoky, nepravidelný cyklus, problémy po vysazení hormonální antikoncepce, obtěžující PMS, PCOS, pomoc při spouštění porodu, vyčerpání po porodu. Nepříjemné projevy menopauzy.

Neplodnost

Problémy s otěhotněním nebo donošením miminka. S tím související problémy s menstruačním cyklem nebo špatný spermiogram.

Duševní zdraví

Dlouhodobé obavy, úzkosti, panické ataky, strachy, poruchy paměti a soustředění. Mentální nevýkonnost.

Kožní problémy

Ekzémy, vyrážky, akné, lupénka

Dýchací problémy

Astma, chronický kašel a zahlenění, nemožnost dodechnout, alergie.

Číst více o alergii a přírodní medicíně  >>>

Dětské zdraví

Častá nemocnost, únava, problémy s trávením, nepřiměřený vývoj, duševní zdraví. Kožní problémy, alergie. Následky po prodělané borelióze. Příprava na očkování

Problémy se spánkem

Poruchy spánku – problémy s usínáním nebo kvalitou spánku.

Onkologie

Podpora při probíhající onkologické léčbě  – nevolnosti, zvracení, trávicí problémy, únavy, psychika.

Péče o orgány

Péče o správné fungování cévní a kardiovaskulární soustavy. Pomoc při vysokém krevním tlaku, vysokém krevním cukru a metabolickém syndromu. 

Detoxikace a očista

Očista těla – jater, střevního a trávicího traktu. Pomoc při vylučování těžkých kovů a škodlivých látek, bakterií, virů a plísní z organismu.

Péče o tělo a krásu

Pomoc při hubnutí a podpora, při problémech s kvalitou vlasů, pokožky.  Pomoc při zpomalování vlivu stárnutí>>> na lidský organismus.