Mýdla z edice Love & Peace

Love & Peace

Mýdla z edice Love & Peace

Vyčerpala jsem své materiální a finanční možnosti na pomoc Ukrajině.

Chci ale pomáhat dál. Proto vařím mýdla pro Ukrajinu. Celou částku z prodeje mýdel daruji na pomoc Ukrajině.

Když si koupíš mé mýdlo, pomůžeš i Ty. Pokaždé, když si budeš mít ruce, může Tě hřát u srdce dobrý pocit, že i Ty jsi přispěl/a se svou „troškou“ do mlýna.

Jak říká můj syn: „ Milión se skládá z korun.“ Z každé Tvojí „drobné“ pomoci se skládá obrovská vlna dobra, která může změnit svět.

Proto neváhej koupit mýdlo, které je human i ecological friendly. Každá pomoc se počítá!

Cena jednoho mýdla je 120Kč 

Všem vám ❤ nesmírně vesmírně děkuji! ❤

Vyrábím přírodní rostlinná mýdla, šampony, mýdla na praní, celotělová, pleťová aj.

Mýdla Love & Peace

Používám: kvalitní rostlinné oleje a vosky, éterické oleje a přírodní barviva a aktivní látky

Mýdla Love & Peace

Nepoužívám: palmový olej, umělá barviva, konzervanty

Mýdla Love & Peace

Kontakt

Michaela Vrbová

+420 607 946 566

Tyblova.m@seznam.cz

Mýdla Love & Peace

Ručně vyráběná mýdla z rostlinných olejů a vosků. Z etických důvodů nepoužívám palmový olej. Mýdla vařím jen z vysoce kvalitních a přírodních substancí, které mají příznivé účinky na vlasy, vlasovou i tělovou pokožku.

Mýdla nejsou nijak parfemována, tudíž jsou vhodná i pro vysoce citlivou pokožku. Mají omezenou dobu trvanlivosti, neboť nepoužívám žádné konzervanty.

Vůně mýdel vzniká dle typické vůně konkrétního oleje případně esenciálních olejů. Do mýdel přidávám tzv. „výživné složky“, které se nezúčastňují procesu „zmýdelnění“, zůstávají v mýdle v nezměněné podobě a pečují tak o tělovou i vlasovou pokožku.

Šampon s vavřínovým olejem a jílem rhassoul

Složení: voda, kokosový olej, olivový olej, ricinový olej, jojobový olej, bambucké máslo, vavřínový vosk, hydroxid sodný, marocký jíl rhassoul, arganový olej, vavřínový olej, D-panthenol

Luxusní tuhý šampon. Vhodný na vlasy, tělo i pleť. Kombinace vzácných olejů předurčuje toto mýdlo k dokonalé přírodní péči o celé tělo. Již královna Kleopatra znala blahodárné účinky ricinového oleje. Kyselina ricinolejová, která je obsažená v ricinovém oleji dokonale hydratuje a regeneruje pokožku i vlasy samotné. Marocký arganový olej patří k nejvzácnějším olejům na světě. Toto označení mu náleží právem. Proslul svými vysoce regeneračními, hydratujícími a vyživujícími účinky. Vavřínový olej má antiseptické vlastnosti. Marocký jíl rhassoul jemně pokožku čistí a zbavuje ji odumřelé suché kůže. Šampon je vhodné používat při nejrůznějších kožních problémech jako ekzémy, lupénka, akné, lupy aj

Mýdlo Ukrajina

Složení: voda, kokosový olej, olivový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, hydroxid sodný, beta karoten, přírodní indigo (indigovník)

Jemné mýdlo, které nedráždí a nevysušuje kůži. Vhodné pro i pro velmi citlivou pokožku. Bambucké a kakaové máslo chrání pokožku, regeneruje ji a zvyšuje elasticitu. Másla jsou bohatá na vitaminy D, A, E a F.

Mýdlo s moringovým olejem

Složení: voda, kokosový olej, olivový olej, bambucké máslo, jojobový olej, hydroxid sodný, beta karoten,moringový olej

Jemné mýdlo, které nedráždí a nevysušuje kůži. Vhodné pro i pro velmi citlivou pokožku. Moringový olej pečuje o vysušenou a aknozní pokožku. Bambucké máslo a jojobový olej chrání pokožku, regeneruje, hydratuje a zvyšuje její elasticitu. Jsou bohaté na vitaminy D, A, E a F.

Šampon s tea tree a arganovým olejem

Složení: voda, kokosový olej, olivový olej, ricínový olej, nimbový (neemový) olej, bambucké máslo, hydroxid sodný, arganový olej, tea tree, růžový jíl

Luxusní tuhý šampon. Vhodný na vlasy, tělo i pleť. Kombinace vzácných olejů předurčuje toto mýdlo k dokonalé přírodní péči o celé tělo. Již královna Kleopatra znala blahodárné účinky ricinového oleje. Kyselina ricinolejová, která je obsažená v ricinovém oleji dokonale hydratuje a regeneruje pokožku i vlasy samotné. Marocký arganový olej patří k nejvzácnějším olejům na světě. Toto označení mu náleží právem. Proslul svými vysoce regeneračními, hydratujícími a vyživujícími účinky. Tea tree oil pečuje o podrážděnou pokožku, zklidňuje ji a podporuje růst vlasů. Nimbový olej nepatří zrovna k nejvoňavějším olejům, ale jeho výraznou „vůni“ bohatě vynahradí jeho velmi silné antimikrobiální a protiplísňové účinky. Tento olej je velmi doporučován na problematickou pokožku. Šampon je vhodné používat při nejrůznějších kožních problémech jako ekzémy, lupénka, akné, lupy aj.

Šampon s kadidlovým a arganovým olejem

Složení: voda, kokosový olej, olivový olej, ricinový olej, nimbový (neemový) olej, bambucké máslo, jojobový olej, hydroxid sodný, kadidlový olej, arganový olej, marocký jíl rhassoul, D-panthenol

Luxusní tuhý šampon. Luxusní tuhý šampon. Vhodný na vlasy, tělo i pleť. Kombinace vzácných olejů předurčuje toto mýdlo k dokonalé přírodní péči o celé tělo. Již královna Kleopatra znala blahodárné účinky ricinového oleje. Kyselina ricinolejová, která je obsažená v ricinovém oleji dokonale hydratuje a regeneruje pokožku i vlasy samotné. Marocký arganový olej patří k nejvzácnějším olejům na světě. Toto označení mu náleží právem. Proslul svými vysoce regeneračními, hydratujícími a vyživujícími účinky. Marocký jíl rhassoul jemně pokožku čistí a zbavuje ji odumřelé suché kůže. Nimbový olej nepatří zrovna k nejvoňavějším olejům, ale jeho výraznou „vůni“ bohatě vynahradí jeho velmi silné antimikrobiální a protiplísňové účinky. Tento olej je velmi doporučován na problematickou pokožku. Šampon je vhodné používat při nejrůznějších kožních problémech jako ekzémy, lupénka, akné, lupy aj.

Mýdlo na praní

Složení: voda, kokosový olej, olivový olej, hydroxid sodný, mořská sůl

Pro jemné ruční praní i praní v pračce.

Mýdlo je šetrné k pokožce. Vhodné na praní i pro extra citlivou dětskou pokožku již od narození

Chci pomoci

přispěji koupí mýdla