Reference

"Paní Týblovou jsem objevila náhodou a byla to ta nejlepší věc, co se mi mohla stát. Během dvou měsíců jsme spolu vyřešily moje dlouhodobé problémy s cyklem a mně se konečně podařilo otěhotnět. Její vstřícný, empatický a lidský přístup byl přesně to, co jsem potřebovala. Její služby mohu jen doporučit."​

Kateřina

"Na paní Týblovou jsme se obrátila kvůli svému pubertálnímu dítěti, atopikovi, který trpí na časté rýmy a nachlazení. V období puberty se děti neradi svěřují a nevěří nikomu. Paní Marie je však velmi empatická a trpělivá, již během první návštěvy si získala důvěru. Kombinace bylinek a baňkování vedlo ke zlepšení zdravotního stavu a přispělo k celkové psychické vyrovnanosti dítěte."
Martina
oslabená imunita
"Zhruba rok mě trápila všudypřítomná plynatost a bolesti břicha. Dostala jsem od kamarádky doporučení na paní Týblovou. Začala jsem k ní chodit na ošetření. Mám bylinky a doporučení ohledně stravy. Plynatost je lepší, mám více energie. Už neprdím, kudy chodím :), za to díky."
Jitka
Trávení
"Paní Týblovou jsem oslovila, když mi byla diagnostikována rakovina prsu ve třetím stádiu. Musím říct, že mi velmi pomohla během chemoterapií, po operaci i během ozařování. Celá léčba byla díky jejím doporučením, ošetření i používáním medicínských hub snesitelnější, výsledky krve nebyly ani jednou špatné a dá se říci, že jsem toto "období temna" díky úžasné paní Týblové snášela dobře. Nádor se rychle začal zmenšovat. Pomohla mi po fyzické i psychické stránce. Velmi oceňuji její citlivý a profesionální přístup, na terapie jsem se k ní těšila a vždy mi pomohly. Nyní jsem již v remisi a rakovinu jsem porazila. Jsem si jistá, že i díky paní Týblové, za což jí ze srdce děkuji!!!"
Linda
"Absolvovala jsem ošetření baňkami, bylo to neskutečně příjemné. Člověk se na chvíli rozplyne v čase. Paní Týblová, děkuji za Vaši práci, je to pro mě balzám na duši, těším se k Vám, že si konečně někde odpočinu."
Jana
Bolesti hýždí, beder
"Myslela jsem, že jít na velkou jednou za čtrnáct dní je norma. Vždycky pro mě byla. Paní Týblová mě vyvedla z omylu. Ještě více překvapující (mile) pro mě byla masáž břicha. Nečekala jsem, jak moc příjemné to může být. Po několika prvních tazích jsem doslova tála pod rukama. A cítila, jak se mi to v břiše dává do pohybu. Děkuji, paní Týblové za neskutečný zážitek. A těším se zase příště."
Eva
Zácpy
"Asi půl roku jsem měl nonstop rýmy, pak přišel Covid a ten mě dodělal. Nevěděl jsem, co se sebou, tak jsem se rozhodl zkusit i alternativu. Piju bylinky, jím betaglukany a rýma sem tam přijde, ale už mě to neskolí. Tímto děkuji paní Týblové za její milou péči. "
Lukáš
časté rýmy
"Od puberty jsem měla problémy s akné. K paní Týblové jsem začala chodit na bylinky a ošetření. Pleť se mi postupně vyčistila."
Kristýna
Akné
"Na paní Týblovou jsem se obrátila kvůli svým celoživotním strachům a úzkostem, problémy se spánkem a únavou. Po několika měsících pití bylinek se mi ulevilo. Co mi udělalo nejvíce dobře, byla masáž břicha. Měla jsem pocit, jako by ze mě spadl kámen a já se cítila volná. Za veškerou péči děkuji."
Alena
Psychika
"Bylinkami řeším svou podrážděnost v rámci cyklu. Kvůli mým výkyvům nálady jsem mívala problémy se vztahy v rodině. Teď piju bylinky a je mi dobře, nejsem protivná okolí ani sama sobě. A je to úleva. Jsem už na nich závislá 🙂 Paní Týblové děkuji za ty lektvary co mi míchá. "
Petra
PMS
Tradiční čínská medicína Praha 5 byliny

- Marie Týblová-

Čínská medicína Praha 5

Máte-li nějaký dotaz, ráda Vám na něj odpovím...

tradiční čínská medicína Praha 5 Kotlářka, Marie Týblová

Čínská medicína Praha 5